Бібліотека Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана з подарунком

 

Ми раді повідомити, - ще один подарунок, в результаті підведення підсумків акції "Буква в цифрах", став корисним внеском в діяльність бібліотеки-учасниці.

Нагадаємо, що компанія "ЕЛАУ" в якості призу у номації "широта поглядів" поповнила трьома тисячами оцифрованих сторінок електронну бібліотеку ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана”. Колекцію склали рідкісні видання кінця ХІХ-початку ХХ століть, які є перлиною фонду бібліотеки. Відмітимо, що сканування здійснювалось на професійному безконтактному сканері, що дозволило уникнути будь-якого негативного впливу на раритетні видання. 

Ми дуже вдячні за сердечний прийом колективу бібліотеки, зокрема науково-методичному відділу на чолі з Людмилою Миколаївною. Атмосфера теплоти, довіри та ентузіазму працівників цілком і повністю пояснює високий рівень професіоналізму роботи бібліотеки. 

Результати нашої спільної праці з'являться на сайті бібліотеки ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” вже незабаром. Про що ми повідомимо у наших новинах.

Ми щиро бажаємо колективу бібліотеки наснаги на нові звершення та фінансової підтримки на їх реалізацію.

В свою чергу, раді будемо стати вашими партнерами і ВЖЕ бути вашими ДРУЗЯМИ!