Акція "Буква в цифрі": оголошення результатів

 

Сьогодні  ми підіб’ємо підсумки акції, яка тривала з 17 грудня, і була присвячена досягненням ваших бібліотек у 2013 році, пов’язаних з розвитком та використанням новітніх технологій, які сприяють адаптуванню книгосховищ до сучасного інформаційного простору.

Дякуємо всім, хто згодився надіслати матеріали для участі, адже таким чином ви не тільки широко заявили про результати своєї кропіткої роботи, а й дали змогу колегам взяти за взірець свої особливі досягнення.

Аналізуючи отримане, ми побачили, що кроки у напрямку відповідності сучасній бібліотеці у різних мірах, але робляться, і основною рушійною силою є ваше розуміння необхідності такого процесу. Саме тому, ми вирішили не визначати місця, а оголосити три номінації для учасників, яких, на наш погляд, варто відзначити в цій акції, а досягнення абсолютно всіх бібліотек широко представити на нашому сайті в розділі Підсумки 2013.

Отже, номінації та переможці…
за  «широту поглядів»  3000 оцифрованих сторінок свого фонду на сучасному  професійному сканері отримує Бібліотека ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана”;

за «вірний орієнтир» подарунок отримає Чернігівська ОУНБ ім. В. Г. Короленка – кваліфікована допомога в написанні заявки на отримання гранту з оцифрування першоджерел;

за «креативний підхід» відзначимо Центральну районну бібліотеку Буринської РЦБС і презентуємо ексклюзивне інтер’єрне світлове рішення від українських дизайнерів.

Вітаємо всі бібліотеки! Маємо надію, що ви і надалі будете долучатися до проектів bibliotekar.in.ua

Вже в кінці цього тижня чекайте на сайті інформацію саме про ВАС…