Електронна бібліотека

 

Спеціально для українських бібліотек компанією «ЕЛАУ» розроблено універсальне рішення, метою якого є максимальна презентація установи та її фондової бази в глобальній мережі Internet. Завдяки даному рішенню бібліотека отримує можливість оперативно і найбільш ефективно поширювати інформацію про свою роботу; читач зможе оперативно і в зручний для себе спосіб вибрати необхідні книги, а фахівці бібліотечної діяльності обмінюватися досвідом та ідеями з колегами.

"Електронна бібліотекаFolium" включає в себе такі послуги:

  • Розробка і публікація сайту (веб-додатку) в мережі Internet. Спеціально з урахуванням ваших індивідуальних потреб, ми створимо динамічний і зручний у використанні сайт, в який будуть включені такі основні розділи - «Новини», «Про бібліотеку», «Контакти» тощо, на сайті у вас буде можливість розмістити електронний каталог та електронні колекції бібліотеки. Наповнення електронного каталогу 300-ма новими бібліографічними записами (за 9-ма полями) щомісяця.
  • Цілодобова технічна підтримка безперебійної роботи сайту, наповнення його контентом (розміщення новин, редагування, тощо).

                                      Ознайомитись з демо-версією:   demo.bibliotekar.in.ua

Ціни на послуги електронної бібліотеки:

Розробка і наповнення сайту

Наповнення і Технічна підтримка
(залежно від обсягу даних)*

1Gb

5Gb

20Gb

<20Gb

4680 грн.

800 грн.

1250 грн.

1550 грн

індивідуально

*Особливі умови для бібліотек однієї ЦБС

Програма знижок:

За умов разової передплати технічної підтримки електронної бібліотеки за 6 міс. – знижка 5% від суми, а за 12 міс. – 10%.

Спеціально для замовників рішення ми надаємо додаткові послуги з особливою ціною:

  • Доопрацювання і вдосконалення сайту (поглиблення його функціональних можливостей, додаткові поля для опису, створення єдиного корпоративного електронного каталогу бібліотек ЦБС, розробка функціоналу для автономного редагування каталогу).
  • Оцифрування різноманітних фондів бібліотек (сканування книг, фондів картографії, періодики, мікрофільмів та інших першоджерел).