Акції

 

Діюча акція:

 

"Цифровий формат для раритетних видань", з 10 по 18 квітня 2014 року

Друзі!

Компанія «ЕЛАУ» не раз виступала організатором різнопланових акцій для закладів культури.

Їх метою було як участь у розвитку цифрової культури держави, а отже і сприяння збереженню її національного надбання, так і бажання знайомитись з кожним із вас у процесі реалізації робіт.

Сьогодні ми пропонуємо свою допомогу зі створення електронних копій видань, пов’язаних з Тарасом Шевченком, в рамках відзначення 200—річчя від дня його народження.

Збережемо найстарші видання, які мають відношення до постаті відомого нашого земляка!

Якщо ви маєте в своєму фонді книжки, періодику, які є тематичними з даного питання, і належать до років ХІХ століття, ми відскануємо їх у нашій лабораторії, використовуючи можливості сучасного безконтактного сканеру без шкідливої дії УФ та ІФЧ-випромінювання.

Електронна копія зображень буде передана вам - єдиному їх зберігачу.

Зв’яжіться з нами для обговорення організаційних питань, але не пізніше 25 квітня 2014 року.

Координатор проведення акції: Ковальчук Наталя, тел. 067 406 69 41

 

Акції, що відбулися:

 

«Буква в цифрах», з 17 грудня 2013 року по 15 січня 2014 року

Дорогі колеги!

2013 рік виходить на фінішну пряму, а значить саме час підбивати підсумки. Протягом 12 місяців кожен з вас невпинно працював над формулою успіху своєї бібліотеки. Оскільки портал bibliotekar.in.ua має на меті широко заявити про наші з вами досягнення, ми пропонуємо взяти участь в акції «Буква в цифрах».   

  • Поповнили свій електронний каталог новими бібліографічними записами? 
  • Презентували на сайті електронну колекцію видань вашого фонду, або окремих документів?
  • Розширили свій Інтернет-центр новою технікою?
  • Приймали участь в оголошених конкурсних програмах, або грантах з власним проектом, який націлений на розвиток новітніх технологій вашої  бібліотеки?
  • Розробили або удосконалили свій сайт?
  • Запланували на наступний рік проект з оцифрування та розвитку вашої електронної бібліотеки?

Напишіть нам про свої досягнення в 2013 році і ми розмістимо цю інформацію на порталі. Найкращі проекти увійдуть до передноворічної розсилки ЗМІ та бібліотекам усієї України.

Чекаємо докладну інформацію щодо ваших проектів та фото за електронною поштою info@bibliotekar.in.ua або використовуйте форму зворотнього відгуку на сайті в розділі «Контакти».   

 За результатами акції будуть визначені три призових місця.

Ми впевнені, що вам є чим поділитися з нами та своїми колегами з бібліотек всієї України!

Підіб’ємо підсумки року разом!


"1000 і одна картка", вересень 2013 р.

akcii В рамках акції бібліотекам було запропоновано надати 1000 карток для проведення компанією «ЕЛАУ» індексації за 5-ма основними полями. Акція була приурочена до Всеукраїнського дня бібліотек, і її метою було допомогти бібліотекам у формуванні їх електронних каталогів.

Відгукнулося понад 20 бібліотек з різних областей України. Більшість з них своїми силами оцифрували необхідну кількість карток, але були й так, що знайшли змогу зробити це за допомогою обладнання та операторів в офісі компанії ЕЛАУ.

В ході робіт виникали ситуації, які виходили за рамки та умови даної акції, але співробітники компанії зробили все можливе для того, щоб запити бібліотек були максимально задоволені.

Результатом спільних зусиль стало поповнення українських електронних каталогів більше 20-ма тисячами бібліографічних записів.

По завершенні акції учасники залиши свої відгуки та побажання.

"365 електронних книг до Нового Року", грудень 2012 – січень 2013 р.

akcii-elau

Від 3 до 27 грудня 2012 року, компанія «ЕЛАУ» приміряла роль "книжкового Діда Мороза" та вирішила привітати усіх із новорічними та різдвяними святами у свій, "технологічний" спосіб. Протягом цих трьох тижнів ми оцифровували рідкісні та цінні видання, а лічильник, розміщений на нашому сайті, щодня відраховував кількість доставлених подарунків.

 Усього було оцифровано близько 200 видань. На додачу до оцифрованих видань, якими читачі зможуть користуватися багато років поспіль, наші учасники отримали також символічний дарунок - флешку.

Цікавий факт – з-поміж видань від столичних бібліотек найчастіше траплялися ті, що стосувалися тем українського театру, а також пов'язані із постаттю Тараса Григоровича Шевченка. Невдовзі, їх можна буде побачити на сайтах бібліотек.

Дізнатися більше

Відгук учасника: Національна наукової медичної бібліотеки України: "Щиро вдячні ТОВ "Електронні архіви України" за проведення безспрецедентної благодійної акції зі створення електронних копій рідкісних та раритетних видань бібліотеки, які користуються підвищеним попитом".

 

Дайджест бібліотечних новин, листопад 2012 р.

library-digestУ листопаді 2012 року стартувала спільна безстрокова акція компанії «ЕЛАУ» та ІМС «Гермес» для бібліотек України. Усі бажаючі на безкоштовній основі отримали можливість підключитися до електронного «Дайджесту бібліотечних новин». 

Дайджест бібліотечних новин  - це новий спосіб отримувати найактуальнішу інформацію. Він дає можливість рекламувати свою бібліотеку, не докладаючи додаткових зусиль. Достатньо лише ділитися останніми новинами з життя вашого закладу в розділі «новини» на своєму сайті. З Дайджестом так само просто дізнаватися про новинки від колег-бібліотекарів, переглядаючи електронну пошту щодня.

Якщо ви також хочете щоб про ваші успіхи ваші колеги дізнавалися «з перших рук» та бути в курсі усіх подій, що відбуваються в усіх бібліотеках країни - забудьте про «сарафанне радіо» - час використовувати сучасні  технології!