Книжкова колекція Сержа Лифаря

 

Публічна бібліотека імені Лесі Українки міста Києва

Дата реалізації:

2012р.

 

Про проект:

108 видань книжкового зібрання всесвітньовідомого танцівника та хореографа Сержа Лифаря. Основу оцифрованої колекції складає література російською, французькою, англійською мовами з історії музики, театру і балету, періодичні видання («Аполлонъ: Художественно-литературный ежемъсячникъ», 1911-1917 рр.), а також авторські публікації Лифаря.

Проект реалізований в рамках Міської програми «Єдиний бібліотечно-інформаційний простір м. Києва на 2013-2015 роки». Компанія «ЕЛАУ» виконала сканування та створення електронних книг в форматі DjVu.

Опублікована на сайті бібліотеки колекція є лише частиною видань – повне зібрання налічує 817 одиниць зберігання. Ознайомитися з ними можна у відділі мистецтв бібліотеки

Категорія доступу:

вільно

 

Посилання на ресурс:

перейти до колекції

Теги:

книги, періодика, проекти ЕЛАУ

 

«Сучасники називали його «богом танцю», «добрим генієм балету ХХ століття. Понад 30 років він очолював трупу Паризької Гранд-Опера, на сцені якої здійснив близько 200 новаторських постановок, виховав кілька поколінь першокласних балерин, був президентом Всесвітньої Ради танцю ЮНЕСКО та Французької Академії балету, ректором Паризького інституту хореографії та професором Сорбонни.

Серж Лифар, один з найвидатніших митців нашої епохи, народився у Києві 2 квітня 1905 року, в українській дворянській родині, що мала глибоке козацьке коріння»

                                     Юрій Станішевський, театрознавець


 

«

Повернутись до списку проектів