Про нас

 

Раді вітати вас на сайті bibliotekar.in.ua!

Цей ресурс створено компанією «Електронні архіви України» в листопаді 2013 року. Нам хочеться, аби про успіхи українських бібліотек на «цифровій ниві» дізналося якнайбільше людей. Саме тому виникла ідея bibliotekar.in.ua – відкритого майданчику, де будуть зібрані всі проекти з оцифрування, реалізовані в нашій державі. Наш сайт – це своєрідна ланка між бібліотекою та читачем, майданчик для популяризації, висловлювань, дискусій.

Для кого: для усіх, хто цікавиться проектами з оцифрування, кому небайдужа доля українських бібліотек, хто хоче дізнатися більше про збереження культурної та історичної спадщини за допомогою цифрових технологій.

bibliotekar-in-ua-logoНавігація:

В розділі «Проекти» міститься інформація про вже оцифровані колекції, доступ до них, історії їх створення, місце в історії/науці/культурі, статистичні дані. Наразі основний обсяг становлять проекти за участі нашої компанії, однак якщо ви представляєте бібліотеку, що має аналогічні проекти – напишіть нам – і про вас дізнається ще більше читачів та ваших колег.

Розділ «Бібліотекарю» присвячено фаховим актуальним питанням – професійному обладнанню, програмному забезпеченню, продуктам і рішенням, фандрейзинговій роботі тощо. Окрім аналітичних оглядів, статей ми готові надавати консультативну допомогу українським бібліотекарям, що планують запроваджувати цифрові проекти.  

На сторінках «Новини» та «В світі» публікуються цікаві дослідження, заходи, нові проекти, інформація про анонси майбутніх професійних або соціо-культурних подій, інтерв’ю, коментарі «з перших вуст».       

Ми завжди будемо раді отримати побажання або поради щодо покращення роботи порталу. Маєте ідею?  – Завітайте до розділу «Відгуки» та висловіть свою думку! І не забувайте розповідати про цікаве своїм колегам, близьким, друзям за допомогою соціальних мереж. Пам’ятайте, що «хто володіє інформаціє – той керує світом!», тож активно використовуйте кнопки «Поділитися», які розміщені внизу сторінок сайту.

Давайте разом формувати сучасну інформаційно-бібліотечну культуру України!

Бажаємо вам приємної віртуальної подорожі до бібліотек в цифровому світі!