Давайте шукати можливості разом!

 

                                              Шанові колеги!

Компанія «ЕЛАУ» за роки своєї діяльності завжди намагалась тримати «руку на пульсі» всіх чинників, які впливають на можливості сприяння в нашій країні інформаційності суспільства та розвитку технологій збереження цифрової інформації. Такий підхід застосовувався і до сфери діяльності бібліотек, зокрема, у пункті формування іміджу «сучасної бібліотеки», шляхом впровадження новітніх технологій.

Але це було можливим лише завдяки плідній співпраці з партнерами-однодумцями. Саме поєднання їх професійності в сфері бібліотечної справи та технологічні можливості, а також досвід компанії ЕЛАУ, дозволило реалізувати, за досить невеликий термін, значущі проекти в контексті осучаснення бібліотечних закладів.

Принципом «адаптування до існуючих умов», -  керуємось і сьогодні.

Одним із джерел фінансової допомоги закладам культури є участь у грантових та спонсорських програмах.

Тому, компанія ЕЛАУ, в рамках сприяння пошуку фінансової допомоги закладам культури, пропонує безкоштовно:

  • консультаційну допомогу з фандрайзингу;
  • допомогу у підготовці грантових заявок та розробці комплексних проектів з оцифрування (написання техніко-економічних обґрунтувань, технічних завдань та ін.);
  • спільний пошук благодійників, меценатів і спонсорів для проектів, орієнтованих на оцифрування фондів та розвитку вашого закладу в Інтернет просторі.


Ми переконані, що досягнення та перемога за тими, хто діє!

                                Не опускати руки, а бороти те, що здавалось б є непереборним!

Чекаємо саме на вас, креативні та рішучі!